Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > 610FPR020E
610FPR020E
610FPR020E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 610FPR020E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 610FPR020E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 610FPR020E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20391 pcs Φύλλο δεδομένων 60 Series (610,650)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm) Σειρά 60
Λειτουργία του πίνακα 20 mOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.215" (5.46mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Σύνθεση Metal Element