Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > 13FR080E
13FR080E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 13FR080E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 13FR080E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 13FR080E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60828 pcs Φύλλο δεδομένων 10 Series (12,13,14,15,17)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm) Σειρά 10
Λειτουργία του πίνακα 80 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα OH13FR080E
OH13FR080E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element