Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > 13FPR010E
13FPR010E
13FPR010E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 13FPR010E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 13FPR010E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος 13FPR010E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24997 pcs Φύλλο δεδομένων 10 Series (12,13,14,15,17)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) Σειρά 10
Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 4
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Σύνθεση Metal Element