983-037-010R031
983-037-010R031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 983-037-010R031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 983-037-010R031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 983-037-010R031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις θωράκιση Unshielded
Σειρά 983 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 937PE
983037010R031
Αριθμός θέσεων 37
Υλικό Thermoplastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σκεύη Strain Relief
Χαρακτηριστικά Mating Screws 4-40 Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Two Piece Backshell Connector Gray 180° Unshielded
Χρώμα Gray Τύπος καλωδίου Round
καλώδιο εξόδου 180° αξεσουάρ Τύπος Two Piece Backshell
Σχετικά προϊόντα
983-037-010-031 Image
  • Μέρος#:983-037-010-031
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:4871
  • Μέρος#:983-025-010R012
  • Περιγραφή:BACKSHELL DB25
983-025-010-031 Image
  • Περιγραφή:CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
  • Περιγραφή:CONN BACKSHELL 50POS 180DEG GRAY