954-015-030R121
954-015-030R121
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 954-015-030R121 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 954-015-030R121
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή BACKSHELL 15POS 45DEG DIE CAST
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 954-015-030R121 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή BACKSHELL 15POS 45DEG DIE CAST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις θωράκιση Shielded
Σειρά 954, ARMOR Επιμετάλλωση Nickel over Copper
Αλλα ονόματα 954-15C45E
954015030R121
Αριθμός θέσεων 15
Υλικό Metal, Zinc Alloy Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 45° Shielded
Χρώμα Silver Τύπος καλωδίου Round
καλώδιο εξόδου 45° αξεσουάρ Τύπος Two Piece Backshell
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:9540 0605000
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:CBL 10COND 24AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:19
  • Μέρος#:9541 0605000
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:CBL 15COND 24AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:12
9540 Image
954 Image
954-025-030R121 Image
  • Μέρος#:954-025-030R121
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:BACKSHELL 25POS 45DEG DIE CAST