Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 820B005-103R001
820B005-103R001
820B005-103R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 820B005-103R001 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 820B005-103R001
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs36 pcs72 pcs
108 pcs252 pcs504 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 820B005-103R001 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5184 pcs Φύλλο δεδομένων 820B00x-103R001 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 280V
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή -
Shell Material Brass Shell Finish Nickel
Σειρά QUIK-LOQ™ 820B Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα NOR1488 Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Rear Side Nut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 7.00µin (0.178µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.323" (8.20mm)