Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 774-E25-113R011
774-E25-113R011
774-E25-113R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 774-E25-113R011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 774-E25-113R011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 774-E25-113R011 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12530 pcs Φύλλο δεδομένων Seal-D® Brochure774-Exx-113Rzz1 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά Seal-D 774-E Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 774E25113R011
NOR1077
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA6T), Nylon 6T φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side
Χαρακτηριστικά Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα White Backspace Spacing 0.370" (9.40mm)