Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 684M13W3203L461
684M13W3203L461
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 684M13W3203L461 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 684M13W3203L461
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 684M13W3203L461 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7520 pcs Φύλλο δεδομένων 684M13W3203L461 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 684M Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Power) τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 40A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub, Combo
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.370" (9.40mm)
Σχετικά προϊόντα
684M3W3K103L461 Image
  • Μέρος#:684M3W3K103L461
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER