Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 680S21WA4PL201
680S21WA4PL201
680S21WA4PL201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 680S21WA4PL201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 680S21WA4PL201
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 680S21WA4PL201 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5811 pcs Φύλλο δεδομένων Seal-D® Brochure680S21WA4PLxx1 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 21WA4 Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά Seal-D 680S Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα NOR1226 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 20A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power