Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > 27633002RP2
27633002RP2
27633002RP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 27633002RP2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 27633002RP2
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 30POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 27633002RP2 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 30POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55149 pcs Φύλλο δεδομένων 2763yy02RP2
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 2763
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 2763R-30 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.150" (3.81mm)