Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > 2164-56-01-P2
2164-56-01-P2
2164-56-01-P2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2164-56-01-P2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2164-56-01-P2
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 56POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 2164-56-01-P2 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 56POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5314 pcs Φύλλο δεδομένων 216x-xx-01-P2
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 2164
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.329" (8.36mm)
Αλλα ονόματα 2164S-28 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 56 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 56 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.152" (3.86mm)