Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 200-015-213L009
200-015-213L009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 200-015-213L009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 200-015-213L009
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 200-015-213L009 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31808 pcs Φύλλο δεδομένων 200-015-213Lyyy Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 200 Συσκευασία -
Αλλα ονόματα NOR1730 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
200 Image
  • Μέρος#:200
  • Κατασκευαστές:Keystone Electronics Corp.
  • Περιγραφή:HOLDER BATTERY 4CELL D ALUMINUM
  • Σε απόθεμα:21702
200-015-263R001 Image
  • Μέρος#:200-015-263R001
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
  • Σε απόθεμα:42071
  • Κατασκευαστές:EAO
  • Περιγραφή:LENS D18 GREEN OPAQUE
200-015-213L537 Image
  • Μέρος#:200-015-213L537
  • Κατασκευαστές:ACL Staticide, Inc.
  • Περιγραφή:IONIZING GUN FOR CLOSE PROXIMITY
200-00250-00 Image
  • Κατασκευαστές:Android Things
  • Περιγραφή:ANDROID THINGS STARTER KIT
  • Σε απόθεμα:430
  • Κατασκευαστές:EAO
  • Περιγραφή:LENS D18 ORANGE OPAQUE
  • Μέρος#:200-015-213L007
  • Κατασκευαστές:Bivar, Inc.
  • Περιγραφή:MOUNT CIRCULAR TO18 0.115"
  • Μέρος#:200-015-213L569
200 Image
  • Κατασκευαστές:Adafruit
  • Περιγραφή:MEDIUM 6V 2W SOLAR PANEL - 2.0 W
  • Περιγραφή:LENS D18 RED OPAQUE
  • Περιγραφή:LENS D18 LIGHT YELLOW OPAQUE
  • Μέρος#:200-015-213L539
  • Περιγραφή:FRONT BEZEL 24X24 BLACK WITH ANT
  • Μέρος#:200-015-213L567