Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 195-044-113L031
195-044-113L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 195-044-113L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 195-044-113L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 195-044-113L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14828 pcs Φύλλο δεδομένων 195-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 195 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 44 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:195-026-213L551
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Σε απόθεμα:19141
  • Μέρος#:195-044-113-031