Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 192-037-113R531
192-037-113R531
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 192-037-113R531 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 192-037-113R531
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 192-037-113R531 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18230 pcs Φύλλο δεδομένων 192-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 192 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.370" (9.40mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:192-037-213R161
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Σε απόθεμα:16802
  • Μέρος#:192-037-113-171
  • Μέρος#:192-037-213R531
  • Μέρος#:192-025-213R561
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Κατασκευαστές:Altech Corporation
  • Περιγραφή:CK/M32 2X3.5MM WALL THICKNESS CO