Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 189-037-513R451
189-037-513R451
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 189-037-513R451 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 189-037-513R451
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 189-037-513R451 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7904 pcs Φύλλο δεδομένων 189-yyy-513R451
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C); 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 189 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2, 2
Αριθμός θέσεων 37, 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub - Stacked
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)