Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 186-025-292L551
186-025-292L551
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 186-025-292L551 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 186-025-292L551
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 186-025-292L551 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19521 pcs Φύλλο δεδομένων 186-yyy-292Lyy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 26-28 AWG, Stranded
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη IDC, Ribbon Cable
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 186 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Feed Through, Strain Relief Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα - Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:186-037-292L551
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
  • Σε απόθεμα:12239
  • Μέρος#:186-025-192-551
  • Περιγραφή:CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC
  • Μέρος#:186-025-192L001
  • Περιγραφή:CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC