Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 184A009-192L011
184A009-192L011
184A009-192L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 184A009-192L011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 184A009-192L011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 184A009-192L011 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6961 pcs Φύλλο δεδομένων 184A009-192L001
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 28 AWG, Stranded
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη IDC, Ribbon Cable
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 184A Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 184A009192L011
NOR1115
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 9
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyester, Glass Filled φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief Λεπτομερής περιγραφή 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
184A015-192L011 Image
  • Μέρος#:184A015-192L011
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DSUB PLUG 15POS PNL MNT IDC
  • Σε απόθεμα:5566
184A015-192L001 Image
  • Μέρος#:184A015-192L001
  • Σε απόθεμα:9426
  • Κατασκευαστές:Phoenix Contact
  • Περιγραφή:TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
1849943 Image
  • Περιγραφή:TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
184A009-292L001 Image
  • Μέρος#:184A009-292L001
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT IDC
  • Περιγραφή:TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM