Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 183-025-113R171
183-025-113R171
183-025-113R171
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 183-025-113R171 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 183-025-113R171
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 183-025-113R171 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30077 pcs Φύλλο δεδομένων 183-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 183 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 183-925ME
183025113R171
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά Ground Strap, Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.590" (14.99mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:183-025-113R481
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:22179
183-025-112-171 Image
  • Μέρος#:183-025-112-171
183-025-112-161 Image
183-015-213R571 Image
  • Μέρος#:183-015-213R571
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER