Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 183-015-113R541
183-015-113R541
183-015-113R541
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 183-015-113R541 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 183-015-113R541
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs70 pcs140 pcs
280 pcs560 pcs1050 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 183-015-113R541 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34263 pcs Φύλλο δεδομένων 183-yyy-113Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 183 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 183-315ME
183015113R541
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.590" (14.99mm)
Σχετικά προϊόντα
183-015-113R531 Image
  • Μέρος#:183-015-113R531
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:43834
183-015-212-181 Image
  • Μέρος#:183-015-212-181
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
183-015-113R571 Image
  • Μέρος#:183-015-113R571
183-015-212-531 Image