Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 182-015-113R561
182-015-113R561
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 182-015-113R561 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 182-015-113R561
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
560 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 182-015-113R561 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67893 pcs Φύλλο δεδομένων 182-yyy-113Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 182 Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:182-015-212-481
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Σε απόθεμα:5660
182-015-212-161 Image