Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 181-044-213R531
181-044-213R531
181-044-213R531
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 181-044-213R531 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 181-044-213R531
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 181-044-213R531 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24598 pcs Φύλλο δεδομένων 181-yyy-213Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 181 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 181-144RFE
181044213R531
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.350" (8.89mm)