Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-062-203L031
180-062-203L031
180-062-203L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-062-203L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-062-203L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs
120 pcs270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-062-203L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15309 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-20yLyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180062203L031
6862FE
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα - Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
180-062-203L001 Image
  • Μέρος#:180-062-203L001
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:14824
180-062-212-001 Image
  • Μέρος#:180-062-212-001
180-062-213R011 Image
  • Μέρος#:180-062-213R011