Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-062-113R011
180-062-113R011
180-062-113R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-062-113R011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-062-113R011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs
120 pcs270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-062-113R011 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15163 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180062113R011
7862ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal