180-044-202L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-044-202L021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | NorComp |
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 180-044-202L021 | Κατασκευαστής | NorComp |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 15388 pcs | Φύλλο δεδομένων | 180-yyy-20yLyy1 |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Solder Cup |
| Σειρά | 180 | Συσκευασία | Tray |
| Αλλα ονόματα | 180044202L021 5844FER |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 100°C |
| Αριθμός σειρών | 3 | Αριθμός θέσεων | 44 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Shielded | Λεπτομερής περιγραφή | 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 5A | Επικοινωνία Τύπος | Signal |