Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-044-101L031
180-044-101L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-044-101L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-044-101L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-044-101L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18125 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-10yLyy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 6844MEA Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A