Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-026-102L021
180-026-102L021
180-026-102L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-026-102L021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-026-102L021
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs
120 pcs300 pcs540 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-026-102L021 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18557 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-10yLyy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180026102L021
5826MER
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal