Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 178-037-513R481
178-037-513R481
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 178-037-513R481 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 178-037-513R481
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 178-037-513R481 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10985 pcs Φύλλο δεδομένων 178-yyy-513R481
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C); 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 178 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2, 2
Αριθμός θέσεων 37, 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub - Stacked
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)