Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 178-025-313R571
178-025-313R571
178-025-313R571
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 178-025-313R571 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 178-025-313R571
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 178-025-313R571 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15966 pcs Φύλλο δεδομένων 178-yyy-313R571Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B); 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 178 Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 1125FME
178025313R571
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2, 2 Αριθμός θέσεων 25, 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Λεπτομερής περιγραφή 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας Stamped Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub - Stacked Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)
Σχετικά προϊόντα
178-025-312-571 Image
  • Μέρος#:178-025-312-571
  • Κατασκευαστές:NorComp