Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 178-015-513R691
178-015-513R691
178-015-513R691
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 178-015-513R691 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 178-015-513R691
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Product parameter
Αριθμός μέρος 178-015-513R691 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13023 pcs Φύλλο δεδομένων 178-yyy-513R691
Σειρά 178 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 178-315FFE Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2, 2 Αριθμός θέσεων 15, 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας Stamped Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub - Stacked Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)