Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 178-015-313R691
178-015-313R691
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 178-015-313R691 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 178-015-313R691
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
Product parameter
Αριθμός μέρος 178-015-313R691 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16077 pcs Φύλλο δεδομένων 178-yyy-313R691
Σειρά 178 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2, 2
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)