Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 174-025-212R141
174-025-212R141
174-025-212R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 174-025-212R141 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 174-025-212R141
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 174-025-212R141 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7723 pcs Φύλλο δεδομένων 174-yyy-212Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 174, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 174-125FA Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Mounting Brackets Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Beige Backspace Spacing 0.370" (9.40mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:174-025-211-141
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:5931
174-015-212-141 Image
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
174-037-211-141 Image
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER