173-E50-213R461
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 173-E50-213R461 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | NorComp |
| Περιγραφή | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 173-E50-213R461 | Κατασκευαστής | NorComp |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 7585 pcs | Φύλλο δεδομένων | 173-Exx-21xRxx1 Drawing |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Solder |
| Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης | 5 (DD, D) | Shell Υλικό, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Σειρά | 173-E, M Series | Συσκευασία | Tray |
| Αλλα ονόματα | 173-E50-213R461-ND NOR1846 Q8279395 |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 100°C |
| Αριθμός σειρών | 3 | Αριθμός θέσεων | 50 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | φλάντζα Χαρακτηριστικό | Housing/Shell (4-40) |
| Χαρακτηριστικά | Board Lock, Mounting Brackets | Λεπτομερής περιγραφή | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 5A | Επικοινωνία Τύπος | Signal |
| Επικοινωνία Υλικό | Brass | Φόρμα Επικοινωνίας | Machined |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | Flash | Επικοινωνία Finish | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle, Female Sockets | Στυλ Connector | D-Sub |
| Χρώμα | White | Backspace Spacing | 0.283" (7.20mm) |