Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 173-025-112R141
173-025-112R141
173-025-112R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 173-025-112R141 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 173-025-112R141
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 173-025-112R141 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5104 pcs Φύλλο δεδομένων 173-yyy-112Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 173, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 173-125MA
173025112R141
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Mounting Brackets Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Beige Backspace Spacing 0.283" (7.20mm)
Σχετικά προϊόντα
173-037-212-141 Image
  • Μέρος#:173-037-212-141
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Σε απόθεμα:4593
173-015-112R141 Image
  • Μέρος#:173-015-112R141
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
173-037-111-141 Image
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Κατασκευαστές:HellermannTyton
  • Περιγραφή:SLEEVING 0.630" X 328' SLVR/BLK
  • Σε απόθεμα:33
  • Περιγραφή:SLEEVING 0.709" X 164' SLVR/BLK
  • Σε απόθεμα:55
173-037-112R141 Image
  • Μέρος#:173-037-112R141
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER