Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 172-E50-112-031
172-E50-112-031
172-E50-112-031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 172-E50-112-031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 172-E50-112-031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 172-E50-112-031 Κατασκευαστής NorComp
Διαθέσιμη ποσότητα 19911 pcs Φύλλο δεδομένων 172-Eyy-10y-yyy
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 172-E Συσκευασία -
Αλλα ονόματα 131E09M
131E09M-ND
4550ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A