Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 172-050-142R021
172-050-142R021
172-050-142R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 172-050-142R021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 172-050-142R021
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 172-050-142R021 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6306 pcs Φύλλο δεδομένων 172-yyy-142Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Wrap
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 172, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 172050142R021
3650MA
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Beige
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
172-050-141-021 Image
  • Μέρος#:172-050-141-021
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:4234
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
172-050-181-011 Image
172-050-181L021 Image
  • Μέρος#:172-050-181L021