Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 171-050-101L021
171-050-101L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 171-050-101L021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 171-050-101L021
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 171-050-101L021 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30888 pcs Φύλλο δεδομένων 171-yyy-10yLyy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά 171 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 2250MEA Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (4-40) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A