Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 171-037-202L031
171-037-202L031
171-037-202L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 171-037-202L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 171-037-202L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 171-037-202L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55800 pcs Φύλλο δεδομένων 171-yyy-20yLyy1 Drawing~
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 171 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 171037202L031
3237FER
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
171-037-203L021 Image
  • Μέρος#:171-037-203L021
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:43184
171-037-202-011 Image
  • Μέρος#:171-037-202-011
171-037-212-031 Image
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR