Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 171-037-113R911
171-037-113R911
171-037-113R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 171-037-113R911 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 171-037-113R911
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 171-037-113R911 Κατασκευαστής NorComp
Διαθέσιμη ποσότητα 30120 pcs Φύλλο δεδομένων 171-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 171 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 171037113R911
9237ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
171-037-202-021 Image
  • Μέρος#:171-037-202-021
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Σε απόθεμα:4819