Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > 170-050-273L020
170-050-273L020
170-050-273L020
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 170-050-273L020 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 170-050-273L020
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DB50 CRIMP FEMALE NICKEL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 170-050-273L020 Κατασκευαστής NorComp
Διαθέσιμη ποσότητα 19159 pcs Φύλλο δεδομένων 170-yyy-27yL000
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D)
Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά 170 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 170050273L020
6750FE
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 50
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polybutylene Terephthalate (PBT) Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Επικοινωνία Τύπος Signal Τύπος υποδοχής Receptacle for Female Contacts
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:170-10-306-00-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN TURRETT .300 6POS
  • Σε απόθεμα:8430
170-050-272-020 Image
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DB50 CRIMP FEMALE TIN
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN TURRETT .300 8POS