Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UWD1C560MCL1GS
UWD1C560MCL1GS
UWD1C560MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UWD1C560MCL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UWD1C560MCL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 56UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UWD1C560MCL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 56UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά UWD
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 115mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 230mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 493-9662-2
UWD1C560MCL1GS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 440 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 56µF εφαρμογές General Purpose