Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVZ2F4R7MPD
UVZ2F4R7MPD
UVZ2F4R7MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVZ2F4R7MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVZ2F4R7MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVZ2F4R7MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387914 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 315V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UVZ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 45mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-1426
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UVZ2F4R7MPH Image
  • Μέρος#:UVZ2F4R7MPH
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Σε απόθεμα:3966
UVZ2F4R7MPD1TD Image
  • Μέρος#:UVZ2F4R7MPD1TD