Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVR1V4R7MDD6TP
UVR1V4R7MDD6TP
UVR1V4R7MDD6TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVR1V4R7MDD6TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVR1V4R7MDD6TP
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVR1V4R7MDD6TP Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1650468 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά UVR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 40mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 80mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-12810-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4.7µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UVR2A010MDD1TA Image
  • Μέρος#:UVR2A010MDD1TA
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
  • Σε απόθεμα:1216672
UVR1V4R7MDD6 Image
  • Μέρος#:UVR1V4R7MDD6