Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVR1J331MPA
UVR1J331MPA
UVR1J331MPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVR1J331MPA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVR1J331MPA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UVR1J331MPA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5513 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UVR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 710mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 816.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF