Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVR1H010MDD6
UVR1H010MDD6
UVR1H010MDD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVR1H010MDD6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVR1H010MDD6
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVR1H010MDD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 835886 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά UVR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 17mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 34mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1µF