Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVR1E331MPA
UVR1E331MPA
UVR1E331MPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVR1E331MPA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVR1E331MPA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UVR1E331MPA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4106 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UVR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 440mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 660mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF