Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVR1C330MDD
UVR1C330MDD
UVR1C330MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVR1C330MDD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVR1C330MDD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVR1C330MDD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1457093 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUVR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 33µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UVR Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 493-1038
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των πυκνωτών 90mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UVR1C330MDD
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 33µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C
Σχετικά προϊόντα
UVR1C223MRA6 Image
  • Μέρος#:UVR1C223MRA6
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL
  • Σε απόθεμα:4953
UVR1C223MRD6 Image
  • Μέρος#:UVR1C223MRD6
UVR1C330MDD1TD Image
  • Μέρος#:UVR1C330MDD1TD