Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UUQ1C331MCL6GS
UUQ1C331MCL6GS
UUQ1C331MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UUQ1C331MCL6GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UUQ1C331MCL6GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UUQ1C331MCL6GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UUQ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 310mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 465mA @ 10kHz