Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UUJ2A331MNQ6MS
UUJ2A331MNQ6MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UUJ2A331MNQ6MS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UUJ2A331MNQ6MS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UUJ2A331MNQ6MS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5823 pcs Φύλλο δεδομένων UUG Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά UUJ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 500mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 575mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF