Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UUD1C331MNR1GS
UUD1C331MNR1GS
UUD1C331MNR1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UUD1C331MNR1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UUD1C331MNR1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UUD1C331MNR1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UUD
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 225mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 450mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Αντίσταση 170 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose