Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UUA1A331MNL1GS
UUA1A331MNL1GS
UUA1A331MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UUA1A331MNL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UUA1A331MNL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UUA1A331MNL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UUA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 290mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 435mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 493-9443-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF